Реєстрація торгових марок: все таки варто!

Сьогодні ми розповімо вам про те, для чого реєструвати торгову марку.

Ви, однозначно, можете здійснювати підприємницьку діяльність і без реєстрації торговельної марки, і навіть, якщо згодом інша особа зареєструє тотожне позначення із вашою торговою маркою, заявити про право попереднього користувача, але давайте з’ясуємо, які переваги дасть вам свідоцтво на торговельну марку (знак для товарів і послуг).

По-перше, отримавши свідоцтво, ви завжди матимете письмовий, належний та допустимий доказ ваших прав на конкретне словесне чи комбіноване позначення, який безапеляційно доводить факт наявності у вас прав інтелектуальної власності. А відтак, - ви зможете забороняти іншим особам будь-яке використання вашої торгової марки на етикетках, упакуваннях, в рекламі, в назві юридичної особи, в домені тощо. Чого ви ніколи не зможете зробити, якщо у вас буде лише право попереднього користувача.

По-друге, торговельна марка – це ваш імідж та ділова репутація юридичної особи. Навряд чи хтось знає конкретну назву юридичної особи – правоволодільця, але усі знають Mercedes, Ferrero, Світоч, Торчин, Coca-Cola, Polaroid і т.д. Деякі із цих знаків настільки популярні, що уже не потребували окремої реєстрації,а визнані добре відомими в конкретних країнах, зокрема і в Україні (Mercedes, Coca-Cola).

По-третє, право попереднього користувача ви не зможете передати (відчужити) іншій особі, бажаючи продати бізнес, а ось передати права на торгову марку, на котру ви отримали свідоцтво – так! При цьому, для цього достатньо всього лише укласти письмовий договір.

Ви досі не наважуєтесь на реєстрацію торгової марки?

Наша команда залюбки розкаже вам про інші переваги реєстрації торговельної марки та допоможе із підготовкою усіх необхідних документів, а також, за вашим бажанням, розробить і логотип, що відповідатиме змісту та меті вашої діяльності.

У нас уже більше 120 задоволених клієнтів! Звертайтеся до нас і можете бути спокійним за свою інтелектуальну власність!

Контакти

+38 (097) 486-55-93
+38 (096) 453-46-66
+38 (067) 184-07-82

м. Львів, вулиця Княгині Ольги, 5В, офіс 403

© Copyright TS&Partners 2018. Створення сайту - WebLux

Ваш номер телефону: