Нерухомість

ВАС ВІТАЄ ВІДДІЛ ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

Адвокат з нерухомості у місті Львів вирішить усі проблеми, пов’язані з поділом нерухомого майна (квартири, будинку, земельної ділянки) чи захистом прав на нього. Наші працівники мають значний практичний досвід з продажу проблемної нерухомості, поділу спільного майна, виділення частки в спільній власності, припинення права власності тощо. Також ми здійснюємо викуп проблемної нерухомості у випадку, коли клієнт сам не може оплачувати послуги адвоката або має бажання як найшвидше отримати кошти за своє майно та не чекати вирішення спору судом.

Бажаєте отримати в оренду земельну ділянку у місті Львів під будівництво? Чи приватизувати земельну ділянку, що перебуває в користуванні? Можливо, вам потрібно приватизувати квартиру? Ми допоможемо оформити усі необхідні документи. Можливо, ви роздумуєте над тим, хто ж цей надійний забудовник, від якого можна придбати житло, в яке ви точно вселетесь, адже здача в експлуатацію відбудеться вчасно? Ми перевіряємо усю нерухомість на предмет наявності дозвільних документів та відповідності їх закону.

Наші юристи перевірять новобудови міста Львова, в яких ви хочете придбати квартиру або комерційну нерухомість, та повідомлять вам результат в найшвидші строки. Ми допоможемо вам обрати житло (нерухомість), яке буде не лише якісним з точки зору будівельних матеріалів та зручним з точки зору локацій, а й таке, що відповідатиме усім вашим індивідуальним вимогам та не змусить вас хвилюватись стосовно його законності. Ми здійснили перевірку на законність 56 об’єктів нерухомості.

Детальніше про послуги Адвоката з нерухомості

  1. Оренда земельної ділянки під будівництво
  2. Юридичний супровід капітального будівництва
  3. Перевірка новобудов (нерухомості)
  4. Узаконення самочинного будівництва
  5. Поділ нерухомого майна
  6. Примусовий викуп частки в нерухомому майні
  7. Юридичний супровід інвестицій у нерухомість
  8. Послуги ріелтора
Замовити послугу

Контакти

+38 (097) 486-55-93
+38 (096) 453-46-66
+38 (067) 184-07-82

м. Львів, вулиця Княгині Ольги, 5В, офіс 403

© Copyright TS&Partners 2018. Створення сайту - WebLux

Ваш номер телефону: